Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Aki nem szeret kerékpározni,...

Aki nem szeret kerékpározni, az mit nem kedvel ebben a sportban?

Figyelt kérdés

én szemely szerint nagyon szeretek kerékpározni (orszaguti) nagyon jó sportnak, hobbinak tartom.

Aki nem szeret bringázni , azoknak mi vagy mik azok a dolgok amik nem tetszenek ebben a sportban?


máj. 10. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

Ahhoz, hogy élvezze az ember a tekerést, kell egy alap állóképesség. Kell egy jól beállított bringa és sok km a lábban, mire nem nyom a nyereg.

Aki az elején túlvállalja magát, az nem fogja élvezni a tekerést.

máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
61%
Én azért nem szeretek biciklizni mer a hülye autósok leköpnek.
máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"Átgurulhatsz a zebrán."

Ez hol van leírva?

máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%

9

Hát nemtom, velem nem szoktak ilyenek történni sport közben. Csak elég messzire kell menni a várostól, amiket te mondasz, jellemzően ott történnek. Én úgy vagyok vele hogy a városban csak közlekedem, kijjebb sportolok, élményt gyűjtök. Tegnap pl bejártuk a Pilist, a Dunakanyart, csodálatos volt. :) És nem ért semmi affér.

Amúgy csak egy apró megjegyzés volt, és te egészen minősíthetetlen stílusban reagáltál...

máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#13!


Hol van leírva, hogy tilos?

máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15.

Hát ez az!?

Sehol!

De van itt a kaerékpáros kategóriában egy kérés, ahol meg mindenki azt állítja hogy tilos kerékpározni a zebrá.

Akkor most mi az igazság?

máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs konkrét tiltás, csak a gyalogosokkal ellentétben nincs elsőbbséged a zebrán.
máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

[link]


Elég jól körbe van járva a téma.

A kommentek között van egy srác, aki egy kresz-tudor előadáson volt és ott is éppen ezt mondták.

máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!