Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Télen lehet biciklizni?

Télen lehet biciklizni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 20:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha száraz az út, simán. De itt nálunk laknak olyan bevállalósak, aki még hóban is. Mondjuk én nem mernék hóban, jégen.
2010. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
58%
Persze!A szobában szobabiciklivel bármikor ;)
2010. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Dymo ***** válasza:
100%
én biciklizek télen is,kemény vagyok :D
2010. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sajnálod a keród akkor igen :)
2010. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Hát nem gátol semmi meg amíg nincs hó addig simán ,de szerintem hóban is nagyon izgalmas ,de nem árt vigyázni estem már szépeket :D +vegyél fel kesztyűt mert nekem nagyon fázik a kezem a hidegben biciklin!
2010. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

persze, h lehet. latyakos időben hanyagolom, de a hideg nem akadály.


Megfelelő öltözék kell, meg egy motorosszemüveg.

2010. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Lehet.

és fel is lehet készíteni a bringádat a téli\hóbringázásra.

Lehet kapni széles, durva mintás ám puha keverékű külsőt, ami nyáron pillanatok alatt elkopna. De lehet kapni szöges abroncsot is.

És télen a Michelin Wildgripper HOT-S illetve a Maxxis lágy keverékeit részesítem előnyben.

Tárcsafékkel nem gáz a latyakos, nedves út, a sima felnifék azonban könnyen "elázhat" így csökken a fékerő (akárcsak nyáron az esőben)

Bringázás után mindig gondosan pucold le a lovat! Láncot tessék átfújni WD-40nel kontaktspayel vagy zsírozd meg. Mert az útszórósó oxidálhatja ami elkőbb utóbb szakadáshoz vezethet.

Guminyomást engedd egy kicsit lejebb, puhább legyen hogy nagyobb felületen érintkezzen a tereppel.


Bukósisak, és még egyéb védőeszközök javasoltak mert a bringán maradás nem garantált!:)

2010. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Én tavasszal,nyáron.ősszel télen is biciklizek:) egy kis hó nekem nem akadály :)
2010. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A kerékpározás nem időjárás függő, csak van amikor jobban fel kell öltözni. Én terep gumikat használom és a nagy hóban is elmennek, még a kanyarban sem csúszik. Az alufelni meg nem rozsdásodik, csak az agyakat kell gyakrabban kenni.
2010. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Miért ne lehetne?
2010. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!