Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ideális ez a napszemüveg...

Ideális ez a napszemüveg biciklizéshez? (link alább)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 30. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

ennyi pénzér???


mindenhez ideális

2010. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért szerintem beszélnie is kéne :D
2010. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sötét. Mivel snowboardozáshoz és síeléshez ajánlják, valószínűleg kevés fényt ereszt át (amúgy a az egyik képen ott van, hogy 15% a fényáteresztése), ezért valószínű, hogy normál úton viszonylag keveset fogsz látni vele. Nekem is van nagyon sötét napszemüvegem és még erős napsütésben is eléggé besötétít, ettől függetlenül jó ,mert nem süti ki a szememet a nap, de közlekedéshez nem nagyon ajánlják az ilyen szinten sötét szemüvegeket. (Típusából adódóan ez a szemüveg valószínűleg arra lett tervezve, hogy a fehér hóról visszaverődő vakító napsugár ne vakítsa el a síelőket/snowboardozókat. Szerintem keress valami olyat aminek jó a védelme, de nem ennyire sötét, ez persze csak az én személyes véleményem és az alapján mondom, amilyen adatokat a honlapon kiírtak.)
2010. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a válaszod, persze utána nézek majd más daraboknak is, de igazából nekem eddig egy egyszerű napszemüvegem volt aminek teljesen fekete volt a lencséje kívülről szerintem annál sokkal sötétebb lencsék nem nagyon vannak(bár nem tudom ,szóval az nekem bevált, mindig jól láttam benne, bár hát nem tudom mennyivel másabbak a snowboard szemüvegek, és itt azt írja "egyéb outdoor sportokhoz ajánlott" hát a biciklizés talán a legszélesebb körben elterjedt outdoor sport nem?
2010. dec. 31. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Az csak 1 dolog, hogy a fekete a legsötétebb szín, az enyém ráadásul nem is fekete lencsés, hanem barna, mégis veri az összes itthon található napszemüveget.

Ha egyéb outdoor sportokhoz is ajánlják, akkor lehet, hogy okés, szerintem azért kérdezz rá az eladónál/gyártónál a dologra.

2011. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!