Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Úgy döntöttem, beruháznék egy...

Úgy döntöttem, beruháznék egy komolyabb cross kerékpárra.100 ezres kategória lenne az ár. Ti melyiket javasolnátok? Nézegettem magamtól is, én a Schwinn Csepel Elite Acera nevű bicajára gondoltam. Tapasztalatok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 17:22
 1/10 fantooom ***** válasza:
Caprine epik 50 es az elég jó
2011. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát én a caprine x-onlle felé kacsingatnék de esetleg a mali phyton mali mamba ezek jók:D
2011. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én múlt héten vettem 89900-ért Magellan Crater 2009-es tárcsafékes xc bringát. Ha ilyet akarsz siess, mert nem gyártják már és alig maradt a boltokban. Szerintem nagyon megéri. RST Gila 100mm lock-outos teló (merev villa lényegében, ha benyomod a lock-outot, emelkedőkön/aszfalton hasznos), Avid BB5 tárcsafékek, Truvativ hajtómű és monoblokk, a többi cucc WTB és SRAM. Életem boltja volt, eredetileg 120000-ért adták anno. A tárcsafékes Caprine Epik 50 tényleg jó, csak drágább is egy 20-assal.
2011. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
89e.ert tarcsafekes bringa nem lehet nagy szam. egy olcso bowdenes tarcsafeknel tobbet er egy hasonlo aru sima hagyomanyos..
2011. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha te mondod.. amúgy ezt vettem, csak nem ebben a boltban: [link]


Versenyzésre tényleg nem jó, de azért ár/érték arányban nem mondanám rá, hogy "nem nagy szám". Hozzáteszem, régóta híve vagyok az Avid fékeknek és most sem csalódtam, jól adagolható és blokkol is ha akarom.

2011. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy nekem nem XC kerékpár kell, hanem cross, magyarul kb. túrakerékpár. Az XC egy verseny monti, az viszont nem annyira jó aszfaltra vagy sík terepre, mint a cross. Az inkább a hegyeken vagánykodni jó. Én viszont csak egyszerűen túrázni akarok, persze egy minőségi kerékpárral.
2011. jan. 19. 17:49
 7/10 anonim válasza:

En ezt ajanlom neked hosszabb turakra, plane igy hogy most olcson hozzajuthatsz :) Amugy en is itt vettem a kerekparomat. :p


[link]

2011. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja az más mali.hu válogass:)
2011. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy cannondale kitünő:D
2011. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kajcsi13 válasza:
Heló! Én Dema Assisi 2011-es modellt javasolom, annak ellenére, hogy én is csak most készülök venni, de a neten talált infok alapján jó bringának tűnik.
2011. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!