Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 2 meter magas,125 kilos...

2 meter magas,125 kilos emberkenek milyen bringat javasoltok?

Figyelt kérdés

Johetnenek gyartok is, en ezt [link] neztem ki magamnak. Johet a linkelt cuccrol is velemeny.

Varoson belul, esetleg neha varoson kivul hasznalnam max foldutakon.


2011. jan. 31. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:

A kerékpár nagyom szép és jó, viszont az eredeti kérdésedre nem lehet válaszolni, mert egyáltalán nem találok például a linkelt lapodon vázméretet. Mert először ki kellene választani a neked megfelelő méretet, azután nézegetni ez alapján a választékot. Ha rossz méretet választasz, lehet az bármilyen jó bringa, nem lesz vele élvezet tekerni. Ha rákeresel a gugliban a "kerékpár méretezése" témára, mindjárt itt az első találat:

[link]

Ilyeneket nézegess először, főleg hogy nem átlagos a magasságod, azután ha megfelel a mérete a linkelt kerékpárnak, vedd meg nyugodtan. Komolyabb típusokból mindenféle méretet meg lehet rendelni.

2011. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a fórumot is érdemes átnézni:

[link]

2011. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Meg sosem bringaztam komolyabban, csak ezer eve gyerekkoromban. Mire kell figyelnem? A terdeimmel amugy is problemak vannak, ezert is szeretnek futas helyett kerekparozni.

Az ugy jo, hogy a kerekpar nyergen ulve leer a labam a foldre? Vagy csak "pipiskedve" labujjhegyen kellene, h leerjen?

2011. jan. 31. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első és második válaszoló. Inkább erre is egy linket írok:

[link]

Egyébként pipiskedve érhet le az ember lába, ha teljes talppal leér, akkor nagyon rosszul van beállítva a nyeregmagasság.

Én is hasonló cipőben járok, mert 110 kg vagyok, és 54 éves, nálam a kor is számít, nem igazán javasolt a futás.

Azért én vettem már egy futócipőt, és ha 100 kg alá fogyok, óvatosan el fogom kezdeni a futástis.

2011. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha en szaz ala fogyok durvan vekony leszek:)

Sajna a terdemben a porc sosem lesz olyan mint regen:(

aszonta a doki olyan a terdem mint egy 60 evese, csakhogy 34 vagyok... azert szeretnek meg futni a gyerkocokkel, szal kellene valamit kezdenem magammal...

A forumon ugye javasoltak a hasznalt bicot, de ilyennek mint en...

A nyereg amugy beallitas nelkul volt ugy ahogy mondtam, tehat azt meg lehetett volna boven emelni.

Azt meg tudod esetleg mondani, hogy melyik kerekpar tipusok johetnek szoba nalam es melyiknel miben merik a vaz magassagat? (Az elozoekben linkelt tablazatban pl nem volt trekking, amit kineztem magamnak)

2011. jan. 31. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
az a jó, ha teljesen ki tudod nyújtani tekerésnél a lábad. Én a helyedben nem spórolnék a bringán, nem hiszem, hogy bírná ez a koliken a súlyodat tartósan, mivel az alkatrészek erősen alsó (alatti) kategóriásak. Persze ha havi egyszer használod, akkor megfelelő.
2011. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt neztem a Montana cross trekkinget, ami felszerelve minden joval es 23"as vazzal, 24-es, kazettas valtoval 80 korulre jonne ki, az szerintem jo lesz

2011. febr. 8. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!