Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik láncos zárat vegyem az...

Melyik láncos zárat vegyem az ebikeról? (Felsorolás lent. )

Figyelt kérdés

Van egy 35 ezres bicajom, és jól néz ki annyira, hogy szemet szúrjon.


Első kiszemelt egy olcsó cucc:

[link]

Ez 3490-ért van, és attól még hogy noname, lehet hogy jó. 8mm-es láncszem vastagságot írnak. Az gondolom nem a szemek mérete. :D Én is a kereskedelemben dolgozom és tudom, hogy akár ugyanattól a gyártótól is rendelheti két forgalmazó más-más "néven", és van, aki nem fizetteti meg így a márkanevet. (Mi is gyártatunk!)


[link]

Ez 10mm-es vastagságú. Szerintem ebbe belerokkanik bárki, aki nekiesik erővágóval. Ára: 8809 Ft, és BBB(?) márkájú.


[link]

9,5mm-es anyagból van, 8990 Ft-ért.


Érnek kétszer annyit, mint az első noname? U-lakatot ne mondjatok, mert az itteni Tesco-nak egy nagyon sz.r bicajtárolója van. Egy rács, amihez elölről vagy hátulról tudod a bicajt betolni, és az U-lakattal nem megyek semmire.


2011. febr. 18. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

tökmindegy, mert az erővágót 1 centire tudják nyitni, levágják mindegyiket. 12milis a minimum, mert azt ha be is tudják vogni, nem biztos h elég erősek elvágni.


Vegyél u-lakatot, 6ezerből egész jót kapsz (pk kryptonite), sokkal jobban véd, mint a lánc.

2011. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha jó erőben van és van 1,5-es erővágója, simán lekapja a láncot fél percen belül. U-lakat valóban macerásabb, azt flexel lehet szétkapni, de olyannal nem nagyon mászkálnak meg picit hangosabb is.
2011. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Az integrált zárasok nem jók.

2011. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan megveheted az olcsóbbikat a láncos zárból.Az a fontos,hogy edzett szemei legyenek a láncnak és lehetőleg ne körkulcsos legyen a zár.Amúgy a láncos záraknak valószínűleg mindegyike edzett anyagból van,amit az elöttem szólókkal ellentétben szerintem nem igazán tudnak elvágni erővágóval még az edzettebbek sem.De erről videók is vannak a neten.Én elég jó erőben vagyok,jó erővágóm van,de egy 8-as betonvasat elvágni sem piskóta,a 10-es edzett láncszemet meg sem próbálnám.Úgyhogy szerintem ha nem körkulcsos és megfelel neked a hossza,nyugodtan megveheted az olcsóbbat.
2011. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!