Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Help! Kormányszár magasító...

Help! Kormányszár magasító adapter : BBB BHP-21 valaki hallott róla valami?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy nekem túl alacsonyan van a kormányrendszer a bringámon kiáll a hátam egy idő után. Olvastam hogy van vannak erre ilyen magasító adapterek pl : BBB BHP-21 valaki tudna róla valami véleményt mondani? Nem merem megvenni úgy hogy nem tudok róla semmit. Esetleg tudna küldeni valaki képet, hogy hogyan néz ez ki összerakva, sehol nem találok normális képeket, infókat, a webes shop-okon még azt se írták oda hogy milyen hosszú ez a magasító rendszer. / 1 1/8-os rendszerről van szó/
2011. márc. 10. 22:33
 1/7 A kérdező kommentje:
-t! bocs lemaradt az utolsó karakter.
2011. márc. 10. 22:34
 2/7 anonim válasza:
Annyit tudok erre reagálni, hogy a BBB még nem nagyon csinált selejtet irányításhoz tartozó alkatrészekben, viszont ha már magasító szerintem nem nézhet ki jól, egyébként ne a márkát írd be hanem hogy magasító adapter, vagy hasonló, és akkor nézd meg, ebbe nem szoktak nagyon variálni (kinézet).
2011. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam bele, "magasító adapter". Nem zavar ha csúnyácska sztem lehet rajta állítani, hogy ne iszonyat magas legyen. Nekem elég lenne ha 5-10 centit magasítana rajta.
2011. márc. 12. 12:24
 4/7 Szaszdave válasza:

Nekem ilyen van most csak a 20-as változat az 1 colos. 7 centit magasít ha betolod teljesen a villába, de vannak rajta alátétek amiket ha leveszel kevesebbet is tud magasítani.Csak beledugod a villába és meghúzod a tetején a csavart, ennyi. Én a külsejére tettem egy műanyagcsövet borításnak is hogy szebb legyen. Itt vannak képek

[link] borítással és nélküle is.

2011. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szaszdave válasza:
ja és max kb. 10-12 cm amit még biztonságosan lehet hosszabbítani, am az egész cucc 16 centi hosszú
2011. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a képeket és az infókat!

Szerintem akkor így bele is vágok a dologba.

2011. márc. 17. 09:53
 7/7 anonim válasza:
súlyra milyen? mennyire nehéz? van egy outi karbon villám de a jelenlegi váz kicsi, de 18,5 centire van visszavágva így nem tudom egy 56-os váz fejcsövébe jó lenne-e és azért érdekelne ez a megoldás akár :) de ha nagyon nehéz akkor felejtős :(
2014. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!