Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vettem egy km-órát. Nem tudom...

Vettem egy km-órát. Nem tudom beállítani. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Ha ez segít 26"-os bicajom van.És amikor bekapcsolom a km-órát be kell írni 4 számot.Ide mit kell írni?
2011. ápr. 1. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kerék kerületét kell beírni, ha 4 jegyű, akkor nyilván mm-ben.
2011. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mérd le a tengely és a gumi teteje közti távolságot, szorozd meg2vel és pivel, és azt ird be.
2011. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen márkájú, típusú...?

Ha ezt leírnád, akinek ilyenje van, tudná...


Amúgy én is alig tudtam beállítani anno, mert nem volt magyar nyelvű részletes leírása. Viszont! A neten találtam hozzá magyar fordítást!


Te is ha beírnád google-ba a típusát és "használati útmutató" szavakat, akkor lehet jól járnál...

2011. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy a kerék kerület pontos lemérésének módja szerintem:


Húzol egy csíkot a földre, aztán: Rendesen felpumpált bringát fogod, és az első kerekét úgy forgatod, hogy legalul legyen a szelep, s ezen a ponton a vonalra teszed. Majd egyenesen (legjobb fal mellett, vagy kihúzott mérőszalag mellett) tolod a bringát, amíg egy kört fordul, azaz újra a szele kerül alulra.

Ezt a pontot is bejelölöd, és megméred , hogy hány centire van a másiktól.......


Amúgy a gumin van egy szám, ahhoz is találsz mérettáblázatot a neten, ha nem akarsz méricskélni.

2011. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!