Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy profi BMX-el mekkorát...

Egy profi BMX-el mekkorát lehet ugrani?

Figyelt kérdés
Az alatt hogy profi nem nagyon drága bmx-re gondolok hanem olyat amit már nehéz eltörni és nem kínai! MErt ha jól tudom a súlyában van különbség!
2011. ápr. 5. 17:14
 1/6 anonim válasza:
hát én próbáltam 1 profi bmx-el és azzal csak 11 métert tuttam ugratni szóval még gyakorolnom kell!
2011. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gondolod centimétert! nem? És egy hagyományossal?
2011. ápr. 5. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez úgy van hogy van az alap gyengébb márkájú bmx pl a Mongoose aminek a súlya jóval több egy jobb márkájú pl WTP súlyánál

És igen egy könnyebb bicajjal jobban megy minden,hasonlitható ahhoz is hogy hogy mikor megy a magasugrás jobban ha 100kg vagy, vagy ha 50kg?

2011. ápr. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az a baj hogy majdnem az első vagyok pontosabban 95 kg! xD De parkouroztam egy ideig és azért szépet tudok ugrani! biciklivel egyenlőre max 30 cm!

Kül úgy képzeltem el hogy egy minőségesebb bmx nehezebb mert ugye erősebb az egész váz!

2011. ápr. 6. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem,mert a minőségibb bicajon jobb és könnyeb cuccok vannak meg attól lesz egy bmx váz minőségibb hogy könnyü de egyben erős is
2011. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem! kössz! :)
2011. ápr. 6. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!