Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gravíroztattátok már a bicikli...

Gravíroztattátok már a bicikliteket rendőrségi nyilvántartásba vétellel?

Figyelt kérdés

Nálunk most volt egy ilyen akció. Ingyenesen belegravíroznak egy azonosító jelet a vázba, felveszik az adataidat és a bringáét is. Ezt beviszik a rendőrség adatbázisába és adnak róla egy kis igazoló lapot is.

Így ha ellopnák és valamilyen úton megkerülni, tudják, ki az eredeti tulajdonos és visszaadják neki. Persze tudom, ennek nem sok esélye van. De a kicsi is több a semminél. :)


2011. ápr. 18. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, ártani nem árthat.
2011. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vigyázz! Ez egy nagyon jó ötlet, csak azzal vigyázz, hogy ha a bringádon nincs négy darab lámpa( nézz utány nem tudom hogy kell fölrakni és hova), akkor ahány hiányzó tétel van annyira megbüntetnek(akár 40ezer) ha szeretnél ilyet, akkor erre ügyelned kell az új törvények miatt!
2011. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma délután voltam megcsináltatni. Nincs lámpám, csak prizmám elöl, hátul, a pedálokon és a kerekeken. De ezt nem is nézték. Se nálam, se másnál. Szerencsére nem arra ment ki, hogy szívassák a népet.
2011. ápr. 18. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
csak akkor kell, ha közúti forgalomba használod a kerékpárt, ha sportcélra, akkor nem. a yardnak meg azt mondod, hogy sportcélra használod, de attól még ellophatják...
2011. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!