Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Terepre keresek biciklit? Nem...

Lee12 kérdése:

Terepre keresek biciklit? Nem értek annyira a biciklikhez ezért kérdezem meg?

Figyelt kérdés

Legtöbbször városba szoktam biciklizni de heti egyszer elszoktunk menni haverokkal terepre... azt nekik ilyen több százezres bicikliik vannak nekem meg csak egy 30 ezres és nincs is rajta teleszkóp... és így elégé megterheli a terep a biciklit is meg a kezem

Kéne egy ilyen dh-s bicikli..nem nagyon ugratnék vele csak gyorsan mennék

és még annyit szeretnék hogy jól nézzen ki(olyasmi mint a downhillesek-é) de nem kell olyan irgalmatlan jó minőségü csak ilyen hobbi szintű cucc

és kb 60 000 ft ot tudnék rá költeni???


2011. máj. 8. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem előbb tanuld meg az írásjelek helyes használatát.

"...tudnék rá költeni?"<---azt kérdezed, hogy tudsz e rá költeni 60 lepedőt? én honnan tudjam... stb

2011. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocs tényleg rosszul kérdeztem

azt akartam hogy 60 ezerből tudok-e venni és ha igen akkor milyet

2011. máj. 8. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

1.hát arra amit leírtál egy DH bicaj tökéletesen felesleges

2.60 000-nél kezdődnek a biciklik, szóval valami nagyon alap bringát tudsz venni, de ha ennyiből akarod kinézni, akkor www.bikemag.hu apróhirdetések közt találhatsz jó használtat, teszkósat meg ne vegyél, csak bringaboltban, ha újat akarsz

2011. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha aszfalton és terepen vegyesen használod akkor neuzer X2-es. Valamivel több mint 60, de megéri mert minőségi bringa, nem kell pár év múlva lecserélni.
2011. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ilyenre gondolsz vagyis ilyesmire ami nem dh-s bicaj

[link]

ezt boltba kell megkérdezni

nálunk pl vannak 50körül telós bicajok

2011. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
260000nél kezdődnek komoyl? én bringás boltban 20 ér is vetem és nekem tökéletesen megfelelt. amugy menj el bingásboltba kérdezed meg ott is ne csak itt
2011. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] Mali eleg megbizhato bringa sztem ez tok jo
2011. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!