Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol érdemes használt biciklit...

Hol érdemes használt biciklit beszerezni?

Figyelt kérdés
Újságban, vagy esetleg kereskedésben? Hogyan lehet meggyőződni, hogy nem balesetveszélyes? (nem arra lennék kíváncsi, ad-e róla papírt, hanem hogy nem esik szét....azaz kb mennyibe kerülhet reálisan egy jó állapotú bicaj?)
2011. jún. 1. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk itt:

[link]

[link]


Kereskedésből semmiképpen, inkább magánszemélytől vegyél sztem. Az ár attól függ milyen biciklit szeretnél 50-től a csillagos égig. Ha segítségre van szükséged írj nyugodtan privátot.

2011. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Láttam hirdetéseket 20-ért a bazárban, ha csak ennyit szeretnák rászánni, milyen típusút ajánlanál? Sűrgős lenne, egészségügyi okból-50-ért van új is, de ennyit most nem költhetek.előre is kösz
2011. jún. 2. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnél? Városit, mountain bike-ot, országútit?
2011. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Városit Szívbeteg vagyok. Muszáj lenne mozognom.
2011. jún. 2. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen vázméret kellene, meg hol laksz, de ezeket érdemes lenne megnézni:


[link]

[link]

[link]

2011. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szupermarketek elől egy erővágóval a kezedbenXD
2011. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendkívül értékes információt-te hol szoktál "parkolni"? Biztos nem zavarna....

A másikta is ksz, sajnos messze van, én pedig szeretném megnézni mielőtt megveszem

2011. jún. 3. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Nézegesd a hirdetéseket, előbb-utóbb tuti kifogsz valami jó vételt.
2011. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!