Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hány kalóriát éget el 5 km...

Hány kalóriát éget el 5 km biciklizés?

Figyelt kérdés
150 cm vagyok és 40 kg. Egyépként nem akarok fogyni meg ilyesmi , elégedett vagyok az alakommal csak kiváncsi vagyok. Úgy 15 perc alatt teszem meg és 3 km-eren keresztül felfelé kell tekerni, a többi részén teljesen sík a terep.
2011. jún. 12. 12:40
 1/8 TOMAtm ***** válasza:

szerinted ezt ki tudja megmondani?

én közel 100kg vagyok,nekem biztos nem annyi kalória mint neked a 40 kilóddal.

2011. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem méri a km-órám, de igazából nem nagyon szoktam figyelni. Még azt is mutatja, hogy ez alatt mennyi zsírt égettél el. (Persze csak hozzávetőleges, tájékoztató adat, mielőtt még valaki belekötne.)

Arra emlékszem, hogy múltkor néztem, hogy fél kiló zsírt valami több száz km tekeréssel égettem el.

Tehát 5km nem lehet túl sok kalória.

Ja és én 110 kiló vagyok.

2011. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én 1 óra alatt, sétálok 7 km-ert, ami 220 kalória körül van


na most a te biciklid ehhez viszonyítva kb 100 kalória között mozoghat, vagy alatta


a zsírégetés min 30-40 perc tán indul meg


nem sok mindent érsz el vele

2011. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy óra allat 7-km? sétálva?
2011. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Há'nagyokat lép.
2011. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Meg gondolom nem sétatempóban, hanem ilyen gyorsséta, ami lehet hogy nem ér annyit mint a futás, viszont nem erőlteti meg veele a térdizületét.
2011. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a faszt nem ér annyit mint a futás


így legalább csak zsírt vesztek optimális esetbe, futásnál meg jön le mindenből (izomból is), azt meg nem szeretnék veszteni

2011. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7km séta 1óra alatt nem nagy cucc,nálam a 4km 40perc, azaz 6km/h átlagsebesség a normál sétálós sebességem.
2013. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!