Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek a B-Twin Rockrider...

Szerintetek a B-Twin Rockrider 5.3 mennyire jó bringa?

Figyelt kérdés

Itt egy link a bringáról és a felszereltségéről:


[link]


Nektek mi a véleményetek róla? Mennyire igényes a hidraulikus tárcsafék? Sokat kell foglalkozni vele? Van valakinek a bringával és a SRAM hátsó váltóval tapasztalata? Érdemes ilyen kerékpárt venni kisebb túrákhoz?


2011. jún. 16. 14:11
 1/7 anonim válasza:
Ezért az árért egy jobban felszerelt bringát vehetsz, a neve: Gepida szirmium 2010 (örök garancia a vázra, avid BB5 tárcsafék, Simano Alivio váltó, stb) és ez csak 107 Mátyásba kerül. Am ez se rossz, de az a Tektro fék eléggé azt kell hogy mondjam szar fék.
2011. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Megnézem az ajánlott bringát :)
2011. jún. 16. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval! Jó bringa csak nem ennyiért! 80 Mátyásért viszont kapsz olyat ami valóban jó túrázásra is. pl. Magellan Corvus Sram! Na az jó bringa:D Egyébként a SRAM váltó nagyon jó. Amúgy a Rockrider-en szerintem bowdenes tárcsa van ( Ami nem jobb mint egy Jól beállított V-fék ), de javítsatok ki ha tévedek:D
2011. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de amit ajánlottál bringa, nem igazán tetszik. A Rockrider-ből van hidraulikus tárcsafékes változat is, legalábbis az üzletben volt, valószínűleg ez a leírás nem teljesen arra vonatkozik.
2011. júl. 11. 11:40
 5/7 anonim válasza:
nagyon jó nekem is ilyen van és nagyon szeretem
2011. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 GIGABYTE válasza:
Nekem is ilyen van ha kerbantartod akkor nagyon jó kis bicaj én versenyzésre használom és ammi ezt nem bírta az a tektro fékkel voltak én azt kicseréltem egy avid bb7-re avid tárcsákkal és ugyanazzal a hatással állít meg mint egy hidrás és kevesebb karbantartást igényel a sram váltóval nincs semmi gond hát még amit érdemes kicserélni rajta az a elsőváltótt egy sram x-gen-re meg a hajtóművet 1 truvativra és teljes sram hajtásod lesz.Nekem teljesen jó.
2011. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen van, egy Maratont megnyertem szakadó esőben. Bringámhoz más fajta külső gumit adtak mint a többin van. Aszfalton nagyon csúszik, mikor vízes, sáros terepen nagyon jól ment még én is meglepődtem. Tárcsaféken kicsit állítanák rajta, no meg súlyából vennék belőle. Amúgy jól megy minden.
2011. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!