Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tegyek, ha a hátsó felnimh...

Mit tegyek, ha a hátsó felnimhez nem tudok hasznalni V féket, de nincs a vázon tárcsafék konzolom?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy bicajt, amit szeretnek epiteni DH-hoz, duplafalu felnik voltak rajta, aszfaltra valo gumikkal. Vettem egy elso kereket es egy elso tarcsafeket, es most szeretnek venni egy hatso kereket, de a felni amit veszek nincs rajta perem ahol a V fék tudna hatni, ezert csak tarcsa fekkel tudnam hasznalni, de a hatso villan nincs tarcsafek konzol. Arra gondoltam, hogy beszerzem azt a 2 kampot es odaheggesztem a villara, mennyire lenne jo megoldas? Valakinek valami otlete???
2011. jún. 22. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég sokba kerül odaheggesztetni a vázra úgy, hogy jó is legyen. Ha nem jól csinálják meg, a váznak is annyi. Szerintem nem éri meg az ezzel járó munkát és kockázatot, jobban járnál, ha másik felnit választanál.
2011. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogyha pontosan betudod lőni a méretet és a helyét a kampóknak akkor jó lenne de ne te hanem alumínium hegesztő csinálja és nemtudom honnan szerzel olyan füleket max csináltatni tudsz de ha hegeszteik az benne ciki ha nem 1 síkba esik és a kerékkel tökéletes derékszöget kell alkotnia . sok kikert :)
2011. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uristen :D Ennyi problemat a 2 pocsom kerek miatt. Akkor marad a 3. megoldas, atfuzetem az elso agyat a tarcsas felnibe a hatsot meg a masikba. Csak ez megint legalabb 10 ezer ft penzkidobas.
2011. jún. 22. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
5000 ft-ér fűzik a kereked? Sajnállak.
2011. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 ezerert fuznek 1et, kell 2, az 4 ezer, + DT kullo 184 ft / db DT kullok, 32 jukas agy es felni, az 64 darab kullo, ami 15776 ft.
2011. jún. 22. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
igazad van bocs. :D
2011. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmi gond, de ugy dontottem, hogy lemondok rola, es veszek egy olyan felnit amin tudok hasznalni v féket. Koszi a segitseget.
2011. jún. 24. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!