Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » X-fact extrem pro 26-os...

X-fact extrem pro 26-os biciklit ajánljátok? vagy vmi ehhez hasonlót? max 100. 000 Ft. -ot szánnék rá

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben itt néznék körül! ezek minőségi bringák!! [link]
2011. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Loach ***** válasza:

Inkább nézz vmi használt gépet 90körül, a maradékból meg vidd el szervízbe, hogy kicsit kipofozzák.

Itt vannak ezek pl.:

[link] 80k


[link] (A Dart 2 tudtommal simán tekercsrugós, és nem hidraulikus.) 83k


[link] 90k


Nem tudom milyen magas vagy, így lkönnyne lehet, hoyg ezek méretben nem jók, de ha tán mégis, bármelyiket merném ajánlani az általad megjelölt helyett..

2011. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
használtat nem nagyon szeretnék venni
2011. jún. 23. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, csak még az előző vázfestéssel.

Egy probléma lesz vele, 1-1,5 év múlva monoblokkot kell benne cserélni, mert a gyári nagyon gagyi és hajlamos megadni magát. De ez nem kerül egy őrületes összegbe. Ezen kívül én teljesen meg vagyok vele elégedve. Semmi problémám nem volt vele, pedig nem sajnálom és 110 kiló vagyok. A fékek jól fognak, az Acera váltó is nagyon pontos, precíz a fékváltókarokkal. Könnyű, alu váz. A teleszkópja mondjuk egy alap típus, de tekintve hogy nem DH-zom meg ilyesmi, csak városi futkosásra, hétvégi város körüli túrázgatásokra használom, arra nekem tökéletes.

2011. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Loach ***** válasza:

[link]


új, igaz 2010es modell. Illetve 5000 Ft-al a kereted fölött van, viszont már jó felszereltséggel.

2011. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előzőre reagálva: nem tudom most mennyiért adják az X-Fact-ot. Mikor én vettem, árban kevesebb, mint a fele volt ennél a Kelly's-nél. És szerintem annyival nem ér többet. De ez csak az én véleményem...
2011. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nehogy ilyet vegyél. Nekem 2009-es van, de borzalmas. Ha mégis ezt vennéd akkor: cserélj ülést,pedált,láncot,teleszkópot,kormányt,monoblokkot. Nem túlzok, valóban így van.
2011. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!