Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lesz ettől valami baja?

Lesz ettől valami baja?

Figyelt kérdés
Véretlenűl leejtetem a sébbeségmérőmet, kb 1.5 méter magasról betonra! Jelenleg úgy látom müködik , szerintetek ártot neki? Vagy megúsza , és nem lesz később valami gond vele? Járt már valaki hasonlóan?
2011. jún. 25. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jártam már így, és később derül majd ki hogy lett-e baja. Én azt hittem hogy semmi baja, erre este amikor a világítás is jól jött volna, nem ment, hiába cseréltem elemet stb... a belsejében valószínűleg az azt működtető chip sérült. Szerintem próbálgasd végig a funkciókat és ha minden megfelelő akkor remélhetőleg megúszta(d)!
2011. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én megszámolni sem tudom, hányszor ejtettem le az enyémet, de semmi baja
2011. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(első) hát igen az sem mindegy hogy milyen minőségű! enyém viszonylag sz@r volt.
2011. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lol, egyszer elhagytam a tecsós kilométerórát harminccal a Jászberényin, kutya baja nem lett. Nem sok minden van ezekben, ami elromolhatna.
2011. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!