Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akik sokat bringáznak mindekin...

Akik sokat bringáznak mindekinek nyikorog vagy kattog a térde?

Figyelt kérdés
Kérlek ha bringázol te a füled a téddedre és nézd meg..
2011. júl. 10. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában azok z ízületek ropognak amelyek gyengék. Ízületerősítő valószínűleg segít. Ha fáj is vagy duzzadt akkor orvos.
2011. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem fáj sosem szerencsére csak kattog
2011. júl. 10. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg az ízületerősítőt. Vagy nézz utána valami ízületerősítő tornának az is segíthet.
2011. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Régebben úgy 2 éve napi szinten bringáztam és akkor eléggé kattogott a térdem,volt,hogy reggel felkeltem és előbb be kellett kattintani,hogy tudjak járni rendesen:))Meg ahogy ki-be hajtogattam a térdemnél a lábamat akkor is kattogott.

De az is lehet,hogy a növekedéstől volt mert akkor nőttem körülbelül hirtelen fél-egy év alatt 20-25 centimétert:))


Amióta nem bringázom azóta nem ropog,recseg,most áttértem az autóra,úgyhogy csak néha bringázok de akkor nem szokott recsegni:)

De szerintem az nem olyan nagy baj:))De szedj valami csont erősítőt aztán majd elmúlik vagy nem:)

2011. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém kattog (hallani nem lehet, de ha ráteszem a kezem, akkor érzem). De nekem mindenem kattog, még a lábujjaim is...
2011. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó a lábujamról nem is beszélve mikor behajlitom őket mind ropog..Mitől lehet ez?
2011. júl. 11. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nyikorog mint az ágyam:D amugy nekem is csak azóta mióta bicajozok
2011. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Linkoln ***** válasza:
Ne ijesztgessétek már a népet... A térdben nagy az ínszalag és feszesen rajta van a térdkalács az izületeken, ha majdnem derékszögbe van hajlítva a térded és előre hátra mozgatod érződik hogy nem olajon siklik, de ez mindnekinek és egyáltalán nem baj.
2012. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!