Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyibe kerülhet egy össztele...

Mennyibe kerülhet egy összteleszkópos mountain bike kerékpár?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ mire

teszkós 30e? nem tom

egy jó 300e-től kezdődik kb.

2011. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy elfogadható minőségű hat számjegyű összegbe.
2011. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Attól függ, mire használod! Nekem 60e volt a biciklim, középalsó kategóriás alkatrészekkel, viszont nagyon jól megy! És nem is kisboltba járok vele, hanem triálpályán ugrok...
2011. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Előző vagyok, kihagytam:

Alap alkatrészek ezek:

-Alumínium váz (maximum 12-13 kiló)

-Shimano középkategóriás váltók (Bármi, csak nem Tourney)

-Alu V fék

-Duplafalú felni!

-Alu kerékagyak

-Jó minőségű teleszkóp (alánlom a Zoom teleszkópjait)

2011. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy mezei bicó kellene. Abszolút hétköznapi használatra, hobbi célra, szóval nem kell profi bringa.
2011. júl. 11. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyél össztelósat. Vegyél egy normális merevet, max. első teleszkóppal, de abból valami jobb minőségűt.
2011. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tényleg nincs értelme össztelósnak max ha te vagy az utolsó 5ös lottó nyertes akkor vehetsz egyet nekem is:D de ha nincsenek felesleges százezreid akkor nem kell nekem egyik haveromnak van és mindig szidja hogy rosszab ugy tekerni mert az enregiá nagy részét elveszi

én elég kemény terepre járok merev villással mondjuk nem ajánlom azt se vegyél egy sima első telós bicajt és a kereket ne fújd 3-4 bár-ra csak kettőre meg vegyél terepgumit és megvan az össztelós hatás fele:D

2011. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!