Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy kell leszedni a hátsó...

Hogy kell leszedni a hátsó fogaskerekeket?

Figyelt kérdés
Nekiálltam szétkapni a bringámat, kivettem a hátsó kereket, kiesett a törött tengely (ez volt a hiba), de az egyik, fogaskerekek felőli oldalon bent maradt a csapágy. Ki szeretném szedni, de nem tudom, ezért kéne levenni a fogaskerekeket (meg akkor már tök lepucolnám, újra olajoznám). Hol és mit kell keresnem? Én pici csavarokra gondolok, de nemtom, nem csináltam még ilyet.
2011. júl. 12. 08:15
1 2
 1/11 anonim válasza:

Tapasztalt bringásként mondhatom neked, hogy ha kerékpárt szerelsz, mindenhez célszerszám kell, nagyon ritka amit otthoni-barkáccsal le vagy szét lehet szedni. Neked racsni leszedő kell, ilyen az IceToolz menetes racsni leszedője: [link]


Bár hogy ilyet vásárolhass, célszerű tudni a racsni fajtáját, és márkáját, amit fentebb linkeltem az Shimano menetes racsnihoz és Campagnolo kazettás fogaskeréksorhoz való. Nézelődj. =)

2011. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

és mi van ha kazettás van neki? :D


akkor kazetta leszedő kell

2011. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Írta? Nem... Nincs telepatikus képességem hogy megnézzem milyen típusú fogaskeréksor van a biciklijén. Értelem szerűen ha az van, akkor az kell, adtam egy tippet hogy mit kell keresnie vagy milyen célszerszám szükséges hozzá egyáltalán...


END;

2011. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Láncoskutyával :)
2011. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

idézek


,,Neked racsni leszedő kell"



irta hogy racsnis? nem :D akkor meg honnan tudod hogy az kell neki... ez nem tippnek hangzott

2011. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
De ráérsz....
2011. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hátha gyökérvagy akkor ismerd be legalább :D
2011. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Téged minősít hogy itt játszod a vagányvagyokmeglaza csávót, nem engem. ^^ Látom te is a FL -csoportjába tartozol, akik monitor előtt verik a nyálukat és beszólogatnak. Hűde bátor vagy komám.
2011. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hűű de kemény gyerek valaki :D megkell ilyedni?

ismerd be hogy balf@sz vagy ennyi.. azt itt játszod a kemény gyereket.. komám


xD

2011. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Senki sem mondta h*lyegyerek hogy ijedjél meg.. :DDD Te pattogsz itt, meg balf@szozol nem én. :D


paraszt.

2013. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!