Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a durvább, a Pireneusok...

Melyik a durvább, a Pireneusok vagy az Alpok?

Figyelt kérdés
Természetesen a Tour de France hegyei szakaszaira gondolok. Mit hallottatok, a versenyzők melyik helység emelkedőit tartják átlagban nehezebbnek? Vagy nem szokták ezeket hasonlítgatni?
2011. júl. 19. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ a szervezők melyik hegységben állítanak össze nehezebb szakaszt, mind a kettőben hasonlóan legendás emelkedők vannak.
2011. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ebben azt hiszem, igazad van.
2011. júl. 19. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
háááát igen, bár szerintem a pireneusok azok közt is a "pireneusok királya"
2011. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Véleményem szerint ez attól is függ, hogy milyen sebességgel mennek fel az adott szakaszokon a hegyekre. Példának okáért nézd meg a mai szakaszt az Alpokban. Ha itt nagy tempót mennek ma, akkor ez lesz szerintem a "király etap", nemcsak itt, hanem az egész Tour-on. Azt a pireneusi szakaszt, amit "király etapnak" neveztél végignéztem élőben és nem volt igazi támadás. Akkor és most is teljesen egyetértek Sipiékkel, hogy szépen feltekertek a célig. Ma már Contador is jobb formában van, mint azon a szakaszon volt, ez látszik abból is, hogy az előző két szakaszon támadott. Ma szerintem sokkal nehezebb dolga lesz mindenkinek az esélyesek közül, több támadás lesz és emiatt talán ez vagy még esetleg a holnapi szakasz lesz a Tour "király etapja". De este még visszatérhetünk rá, miután beértek a célba.
2011. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát most már tudjuk, ez lett a királyetap. :)

Nekem nagyon tetszett.

2011. júl. 22. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt olyan jó szakasz.


Contador gyenge és csapata sincs, Evans erős de nincs csapata, Voeckler embere ott hajtott mögötte egy percet nem segített be, Bassoé szintén, simán utolérhették volna Andyt. Ha elvesztette volna a sárgát csak saját magának köszönhette volna. Csapat nélkül Evans nem tud nyerni valószínű, hogy lejtmenetben meg a síkon elmegy 30 emberes mezőnytől Andy +1 percet az hihetetlen nagy vicc.

2011. júl. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Contador a Giro-n volt csúcsformában, mivel előtte úgy volt, hogy nem biztos, hogy részt vehet a Tour-on a tavalyi "marhahús" incidense után. Ebből kifolyólag ide úgy jönni, hogy csúcsformába legyen nagyon nem volt reális, max. annyi kokszal amit észrevettek volna, lásd Ricardo Ricco példája 2 évvel ezelőttről. Andy-t nagyon nem vették komolyan az Izoaron, pedig ott Evans tudott volna szerintem vele menni, ha időben lereagálja. A csapatos dologban teljesen igazad van, de ha ma Evans Schleckékkel tud maradni végig, esetleg még egy kis előnyt is ki tud tekerni a mai utolsó hegyen, hogy közelebb kerüljön Andyhoz, akkor jó esélye van az időfutamon megnyerni a Tour-t. Szerintem ha él perc lenne a különbség köztük a mai nap után, akkor Evans-nek állna a zászló., de másfél nap múlva többet tudunk.
2011. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!