Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés
MTB vagy trekking is lehet. Nem ismerem őket. 183cm magas vagyok 105kg. Csak hébe-hóba biciklizgetnék, tehát nem tervezek túrázgatni, vagy napi szinten munkába járni vele. 50ezer ft alatt kéne.
2011. júl. 27. 09:48
 1/1 Loach ***** válasza:

Szia! A trekking sem rossz, de én inkább a montit tanácsolnám, általában azok komolyabban terhelhetők. Amennyiben a felső plafon 50e, akkor alapvetően használtban gondolkodnék a helyedben.

Ha újat szeretnél, akkor a capriolo varanus árarányosan mondhatni jó ajánlat, hónap végéig még elérhető 50e alatt, ha maradt raktáron pl. innen

[link]

, de ha beírod google-ba, hoyg capriolo akció akkor kidob még néhány boltot. Vázméretben szerintem 18-20col körülieket nézz!

2011. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!