Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elkezdenék BMX-ezni. De nem...

Elkezdenék BMX-ezni. De nem tudom, hogy milyen bmx-et vegyek. Nem szeretnék túl sokat költeni. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ha valaki olcsóban tudna úgy,hogy össze rakni az írja le lécci,hogy miből mi kell.
2011. júl. 29. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Olcsón? Relatív, mert a BMX-ek alapból 'olcsók', 100-110ért már kapsz profit, viszont Downhill bringából meg 750-től kezdődik. Mennyiért szeretnél? Így elsőre én a Mongoose-okat mondanám, példaul:

[link]

[link]

2011. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
SZIA!Én egy mongoose subject 2011-et néztem de amiket te írtál az ok is tetszenek és ráadásul olcsóbbak,de én azt hallottam,hogy nagyon nehezek a Mongoose-ok és megunom az egészet mire megtanulok egy-két trükköt.Ja,és BMX-re kell az első fék?
2011. júl. 31. 21:11
 3/4 A kérdező kommentje:
És a micron-non fém pedál van?
2011. júl. 31. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem BMX-ek, messze vagyok tőle (XC-zek) de kezdőnek nem számít a súly, mert annál nehezebben törik és te is izmosodsz valamennyit. Könnyebb megtalálni a súlypontját. Első fék nem árt ha van, mert vannak trükkök szerintem amihez kell. Szerintem elsőre ne költs túl sokat, mert ha ne adj Isten megsérülsz, megunod, eltöröd kevesebb a veszteség. Első komolyabb bringám nekem egy Kross Level A2 XT volt, most meg már egy 270ezres Merida TFS XC 800D-nél járok és volt köztük kettő. Tehát ezzel azt akarom mondani (meglehetősen érdekes cross country-s hasonlattal), hogy mindenki egy olcsóbbal kezdi, majd fokozatosan eladja, vesz újat. :)
2011. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!