Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi az alapvető felszerelés...

Mi az alapvető felszerelés amivel egy biciklinek és egy biciklistának rendelkeznie kell, ha közútra akar menni?

Figyelt kérdés

-Első lámpa

-Hátsó lámpa

-Sisak

-Láthatósági mellén (A rendőrség elfogadja ha csak fényvisszaverő szalag van rajtam?)

-Csengő

-Macskaszemek a kerekeken


Légyszives írjátok meg! Sürgős lenne, mert egy komolyabb túrára készülünk, ahol meg volt szabva, hogy csak a kreszben előírt dolgokkal rendelkező kerékpárosok indulhatnak, de én nem tudom, hogy most mi van előírva a kerékpárosoknak.


2011. aug. 2. 14:49
 1/3 anonim válasza:
pedálon és a küllőkön macskaszemek kellenek (vagy ahogy hívják a fényvisszaverő lapokat)
2011. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kanóc ***** válasza:

Kiegészítés a listádhoz:

A sisak nem kötelező, de ha van, akkor 50 km/h a megengedett legnagyobb sebesség, sisak nélkül csak 40 km/h.

A fényvisszaverő ruházat lakott területen kívül éjszaka vagy korlátozott látási viszonyok között kötelező.

Borostyánsárga küllőprizma kell legalább az első kerékre.

Piros prizma hátra.

Két független fék.

2011. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-Elöl vagy hátul legalább 1 nem háromszög alakú prizma

-Legalább az első keréken egy mindkét oldalra hatékony narancssárga küllőprizma

-Elöl fehér színű világítás

-Hátul piros színű világítás

-Csengő

-Láthatósági mellény csak városon kívül kell

-bukósisak nem kötelező, de hogy arra a túrára a szervezők megkövetelik-e azt tőlük kérne megkérdezni

2011. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!