Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringások? Hol vagy hogyan...

Lee12 kérdése:

Bringások? Hol vagy hogyan tanulhatnék meg biciklit szerelni (bármilyen típust) pl: összerakni saját kezűleg alkatrészenként egy biciklit (minden csavart) csak mert egyszer akarok egy biciklit építeni magamnak aminek ismerném minden alkatrészét?

Figyelt kérdés
szervizekbe érdeklődjek tanítás iránt?
2011. aug. 19. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Neked nem volt papád ?:)

Engem ő tanított meg. Amúgy pedig pofon egyszerű az egész és egyáltalán nem nagy ördöngösség. Bár ha csak úgy leülsz szerelni egy váltót vagy egy nyolcast, elég hosszadalmas rádöbbenni, hogy mi mit állít, de alapvetően, ha a szerszámok adottak nagyon egyszerű biciklit szerelni.

2011. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van apám:D de ő mondjuk nem hinném hogy össze tud rakni egy váltót vagy egy kormányrendszert
2011. aug. 19. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:

a kisebb dolgokat magad is meg tudod tanulni ugy, hogy szétszedsz egy bicajt, és összerakod mondjuk naponta 20x:D

én pl magamtól tanultam meg bicajt szerelni bár nem tudnék még összerakni egy komplett bicajt mert nem is akarok, de ha akrnék akkor szerintem menne

2011. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ez engem is nagyon érdekelne, én épp most építettek bringát, de én is erősen filóztam azon hogy megkérem a szervízben, hogy mutassák meg mit hogyan
2011. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja mert a jó bringámon nem akarok gyakorolni..nincs kedvem elcseszni
2011. aug. 20. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
youtube-on nézz videókat (angolul van csomó), de a legtöbb dolog elég kézenfekvő, max. a menetirányokat kell tudni. A kerékfűzés talán, amit én még mindig szervízre bíznék, a többit magamtól, videókból tanultam meg.
2011. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!