Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha úgy állítom be a biciklit,...

Ha úgy állítom be a biciklit, hogy nehéz legyen tekerni, azzal szálkásodhatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, aval inkabb az izmod no. Szalkasodashoz konnyure allitsd es nagyon gyorsan sokat tekerj.
2011. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
szálkásításhoz szálkásító étrend szükséges
2011. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Első ne mondj már hülyeséget.


Kérdező, szálkásító étrenddel szálkásodhatsz, a mozgás az egy plusz. Szebb lesz az eredmény. Diéta nélkül csinálhatsz te bármit azzal a biciklivel, nem fogsz zsírból fogyni.. úgyhogy állíts össze egy étrendet, aztán tekerheted ahogy szeretnéd.

2011. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 22. 16:41
 5/8 anonim válasza:
Fogyni fog zsírból, ezt magamról tudom, tehát nem kell ijesztgetni. Szálkásodni lehet, és jól írja aki azt mondja, hogy tekerj sokat és könnyen, ha nehezebb tekerni savasodni fogsz és hamar fáradsz, és nincs holtpont ami után könnyebb, mert a sav miatt csúcson mész mindig! Mivel bringás vagyok, mindenki olyan tudományos netről vett dolgot írhat amit akar, én tapasztalatból beszélek!
2011. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te többet tudsz a biciklizésről, de én emg többet (és még az is kevés) tudok az élettani folyamatokról. Ezért mondom azt, hogy a biciklizés alatt nem fog zsírt égetni, vagyis a mozgás közben nem fogja a kalóriaéhséget a szervezet a zsírból pótolni.


Így ebből a szempontból leginkább az elégetett kalóriák száma az, ami igazán számít.

2011. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Yarra válasza:
42%
Az elsőnek van igaza. Ha valaki szálkásodni akar és az között kell választania, hogy gyorstempóban és "könnyebb ellenállással" vagy lassabban de nehezebben tekerjen amíg bicajozik, mindenféleképpen az első a jobb!! Természetesen jobb ha diétával párosul a dolog. Fitnesz edzőként és aerobik oktatóként dolgoztam (diplomával). Bár egy aerobik órát és futást nem helyettesít egy bicajozás, kiegészítőnek tökéletes, kis ellenállásra állítva a bringát.
2011. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fabicikli??? mert akkor igen amugy csak izmot erösit:D:D
2011. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!