Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen MTB kerékpárt vásárolja...

Milyen MTB kerékpárt vásároljak városi és terep használatra (70-30%)?

Figyelt kérdés
Rengeteg boltban voltam rengeteg összefüggéstelen válaszokkal.Én 95 kg-os férfi vagyok. Kazettás hátsó agyas és állítható első teleszkópos Mtb -is javasoltak a sulyom miatt. Nem extrém használatra venném.
2011. aug. 30. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sport montit ajánlanám neked, én 100kg vagyok és 182cm magas. Nekem egy 21" Specialized Hardrock Disc van...Javasolnám ezt neked is, vagy pedig GT Avalanche, Mongoose Tyax, Mongoose Elite...
2011. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
195 centi vagyok 92 kiló és nekem caprine epik 30-am van, 1 éve van meg és csak a pedálcsapágyak adták meg magukat, azok is azért mert nagyon dúrva terepre is kivittem és hozzávágtam egy-két kőhöz, de egyébként én is inkább városban használom, hátsógumi is kicsit elkopott már, mivel terepre van inkább kitalálva, de ennek a legjobb az ár/érték aránya
2011. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerve az anyagi korulmenyeidet azt javaslom, hogy latogass el egy bringakiallitasra es ott nyugodtan kiprobalhatsz akar tobbmillios gepeket is. Ott majd rajossz, hogy nem erdemes gagyi masinara meg partizezret sem kidobni.

Sajat magadat csonkitod meg, ha kompromisszumokat kotsz ... sokkal okosabb egy komoly gepre beruhazni es idovel felnoni a feladathoz, mint venni valami minosithetetlent legyintve azzal, hogy jo az neked.

Hidd el, egy jo biciklivel valoban elvezet a tekeres es nincs semmi akadaly :)

2011. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!