Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Most szeretnek elkezdeni bmx...

Most szeretnek elkezdeni bmx ezni. Szerintetek milyen bmx et vegyek? :D vagy a mongoose logo 2011is jo? Kb.50000 ft ert 13eves vagyok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 21:58
 1/8 anonim válasza:
33%
sztem 13 évesen inkáb csajozá ne bmx ez mer egy fogaskerék lesz a feleséged és egy csavarkulcs a nejed.
2011. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia


ha most kezdesz ha nem mongoose-t nem ajánlok mert később csak a baj van vele :)50e-ből inkább egy használt de jó és erős és könnyű bmx-et vegyél mert 50-ből újat nem igazán tudsz venni ami jó és meg is éri. Egyedül annyi sansz van a használtba, hogy nem tudod, hogy használta az előző tulaj. de ki kell próbálni meg kell nézni alaposan és csak utána vedd meg.

2011. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és szerinted milyet vegyek?Köszi a bicó nevét : :D
2011. szept. 14. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Eastern-t ne mert az törik ha már komolyabban tolod :D kink is törik elvileg úgyhogy azt sem ajánlom de abból vannak jók azt én is vennék most ha elkezdenék megint bmx-ezni. Nagyon ajánlok Federalt,Whe The People (WTP), Fit, Hoffmann, Fly (flyból Terrible One, nekem is olyan volt és elvileg egész világon nem láttak abból törött, repedt vagy hajlott darabot :) )

ezek mind megbízható márkák és vna belőlük olcsóbb és drágább egyben jobb vasuk is.

2011. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
es amit jonak talalsz leirnad a bico nevet? ;)
2011. szept. 14. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
komplett bicóra gondolsz?
2011. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen:D
2011. szept. 25. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
nézegess velvartbmx.hu :D ott szinte majdnem minden jó csak az nem amit írtam is.
2011. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!