Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vettem egy új biciklit. A...

Vettem egy új biciklit. A kormányt szeretném kicsit feljebb állítani. Azt is lehet úgy mint a nyerget? . Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 08:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Néhány centi csak a lehetőség, de van amikor ez is sokat jelent. Szerintem ha kijjebb húzos, lesz rajta jelzés, hogy mennyire lehet kihúzni. Legalábbis eddig még mindig találkoztam ilyennel. Akár kormányrúról volt szó, akár nyerecsőről.
2011. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 TJózsef válasza:
73%
Biztosan van megoldás. Írj egy üzenetet a címemre, és küldök egy biciklis könyvet. Minden kérdésedre találsz választ.
2011. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
13%
Ez a kérdés csak vicc lehet....8éves unokaöcsém megoldja magától....neten kérdezgetni....istenem de IQ szegény....
2011. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenkinek evidens, hogy mit kell kilazítani. Főleg ha nem látja a kulcsnyílást.
2011. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kilazítod a kormány tetején , középen elhelyezkedő csavart, majd ráütsz egy akkorát, hogy a csavar lejjebb menjen, ekkor a belül található "dió" kimozdul a helyéről és nem feszíti a kormányt. Feljebb húzod a kormányt és a csavart is felfelé húzva beigazítod a helyére, és meghúzod.
2011. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ezt sajnos sehogy,legfelülvan.új stucnit kell venned.

a "a head" tipikus betegsége a szük határok között állitható kormány magasság.

2012. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!