Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi éri meg jobban egy BMX-nél?

ReDoxXx kérdése:

Mi éri meg jobban egy BMX-nél?

Figyelt kérdés
Van egy régi Schwin BMX-em jó vázzal + kerekekkel és ha ezt felújitanám vagy ha vennék egy új BMX-et (ha újat veszek akk is max 40 ezerért)?
2011. okt. 31. 10:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ilyet van ilyet javítanék: [link]


Ilyet vennék ha szerintetek jobban megérné: [link]

2011. okt. 31. 10:25
 2/13 anonim válasza:

Szerintem vegyél újat kicsit jobban néz ki és még tudsz is valami kis trükköt vele majd.

A képen az a Mongoose egész jól néz ki.

2011. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
vegyél újat/másikat (pl.egy használtat(40 e-ért)), az a moongoose sz.r
2011. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
*mongoose
2011. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Minekmondjam Meg válasza:
Nekem olyan mongooseom van. El kell szomorítsalak :/ a mongoose szar. túl nehéz és nemjó semmire..
2011. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem a mongoose-van a hangsúly meg a kinézeten csak azon h új v újít?
2011. okt. 31. 21:10
 7/13 dj-predator válasza:
szerintem vegyel ujjat mert ami van neked az mar nem valami jo
2011. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én ezekért nem nagyon rajongok, én csak a Sreet BMX-et szeretem, a többit szinte utálom, szerintem vegyeél újat jobban megéri, nekem mongoose subject 2009 van, 2009-ben vettem vadi újon, vajszínben: [link]

De első hátsó féket leszedem, ülést teljesen le, hátra döntve, csak jobb oldalra teszek előre, hátra kilépőt, a fogaskereket elől kicserélem egy kicsire, és egy nagyobb, új street kormány, ezt most csak azért mondom, mert ha azt a mongoose-t veszed amit belinkeltél, az egy street bmx, az ülésről, és a féloldali kilépőkről ítélve, és a kis fogaskerékről, ha nem street-et akarsz, akkor ne azt vedd

2011. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
2011. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én úgy tudom a mongoosok is elég könnyűek, ha 2011esekről beszélünk, szóval nem tudom neked mi a jó. még az új swcsepel is nehezebb az új mongoose meg umfnél ha jól tudom. meglehet ha jó márkát akarsz és könnyűt, ez 60-70 felett lesz, bár annyit szerintem nem érdemes adni egy bmxért ha nem profin versenyzel

hány kiló a régi bmxed, milyen? egyáltalán mit akarsz cserélni rajta? úgy kell számolgatni.

2011. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!