Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 500euróért hajtás szett és...

500euróért hajtás szett és 150ért telesztkóp, vagy 780euróért Cube Attention 2012?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csináljak? Vegyek kb. 500 euróért hajtás szetett és 150 euróért teleszkópot vagy inkább egy új bringát?
2011. dec. 4. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen bringád van most, és milyen a hajtásrendszer meg a teleszkóp. Ebből már lehetne tudni, hogy fejleszteni érdemes-e vagy az egészet cserélni.
2011. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg Altus váltók és Suntour 80mmes teleszkóp ami kb mozog 35mm-t. Az Altus helyett akarok SLX váltót és Deore hajtást, mellé Sram láncot és egy Rock Shox 100mm-es kormányról lockolható teleszkópot. A váz meg egy hobby specialized váz. Nem is beszélve arról, hogy kormányszár csere is ráférne és fékrendszer csere is. Szerintem jobban megérné egy újat venni és ezt eladni. Így jönnék ki legjobban, mert a fékrendszer + 100 euró lenne kb...
2011. dec. 5. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban megérné inkább az új bringát megvenni.
2011. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is új bringát vegyél inkább. :)
2015. aug. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!