Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vélemények erről a kesztyűről?...

Vélemények erről a kesztyűről? (link) Én 0-10 fok között használnám. Szerintetek elég meleg? :S

Figyelt kérdés
[link]

2012. jan. 7. 17:26
 1/2 -Fremen- ***** válasza:

Nem rossz, persze ára is van, szerintem elég meleg, de ez egyedi tapasztalattól is függhet, van akinek síkesztyű kell.


Nem vagyok jártas a piacon az ilyenekben, maga a konstrukció jó, csak kicsit drágállom.

Ahogy utánanéztem, nem is rossz árú a többihez képest, mert az olcsóbbakon nincs szélálló kézfejvédelem. Úgy látszik megéri.

2012. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Besétálsz szépen a ProBike-ba és elmondod, hogy szeretnél egy téli bringás kesztyűt. Kitesznek eléd párat, felpróbálod és ha kettő is tetszik, akkor megkérdezed, hogy melyiket ajánlják.

A decathlonban szinte csak a saját márkás termékek vannak, tehát a látszat ellenére nincs választékuk. Egy jobb bringás boltban (ilyen a ProBike vagy a SpeedWay) versenyzők dolgoznak, sokkal nagyobb tapasztalatuk van ezekben, mint egy decathlonos eladónak.


Téli kesztyűnél sokkal fontosabb a szélállóság (windstopper), mint a hőtartóság (neoprene). Egy kis boltban meg tudják mondani, hogy mikor hoznak árút, ezt egy multiban sosem tudják.

2012. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!