Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri Camping biciklit venni?

Megéri Camping biciklit venni?

Figyelt kérdés

Kertvárosba

Max. 4-5 km

negyed annyiba kerülnek használtan mint más biciklik.

Szerintetek?


2012. jan. 8. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ténylegesen csak 4-5km akkor igen.
2012. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
en egy BMX-el vonulok ojkor 20 kmereket is {dombos kornyeken} en ezt ajanlanam ha egy kicsitis sportos vagy atlag 70ezer ft amugy az en bringam 3 eve van meg es nem volt komolyabb baja
2012. jan. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 -Fremen- ***** válasza:

Ilyen kis távra én is BMXet használnék. Kivéve, ha nagyon öreg/gyenge ember vagyok, akinek abszolút ergonomikus bicikli kell.

Szerintem egy BMX jó üléssel és beállításokkal akár napi 30kmig kényelmes megoldás, bár többet is lehet vele menni, de ahhoz már edzettebbnek kell lenni.


Attól függ mennyit akarsz rá költeni.

2012. jan. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem jobban megéri esetleg BMX-et vagy MTB-t venni, mert a BMX-et ragozták, na most itt az MTB:


-Kényelmes, puha ülés

-Megfizethető ár, csak jó helyen keresd!

-Elég tartós

-Ha összteleszkópos, akkor jól csillapítja a lengést

-SOKKAL KÖNNYEBB, mint a Camping bicaj

2012. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -Fremen- ***** válasza:

Párat cáfolnék. Az ülés BMXen is lehet puha, és az összteleszkópos MTB olcsón nehezebb, mint a BMX/kemping, mert az olcsóbbak mind nehézvázasak. Egy komolyabb alu vázas összteleszkópos meg nem 100E alatt kezdődik használtan sem.


Szerintem csak olyan campinget érdemes venni, amire valószínű hogy lesz cserealkatrész. Ha régi, kicsit húzós.

2012. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!