Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy két 18 éves srác leteker Várpalotáról (Veszprém megye) Velencébe?

Figyelt kérdés
Mostantól számítva fél évük lenne felkészülni. a táv 5-600 km.Számoljátok bele a cuccok plussz súlyát is. maximum 4 nap alatt akarják teljesíteni.
2012. jan. 11. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

inkább 6-700km, és nagyrésze dombos, emelkedős részen. az fincsi lesz, csomagokkal.


szerintem 4 nap kevés. nem a távolság miatt, hanem a nehéz terepviszonyok miatt.

2012. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is azon a részen felmálházva a napi 100km jó ha meglesz átlagosan. De egyébként simán teljesíthető, csak nem 4 nap, hanem mondjuk egy hét alatt.
2012. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 escrogar ***** válasza:
Korrekt géppel alattuk és fél év edzettséggel simán jó.
2012. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megoldható, de tényleg ne akarjatok sietni. Tájat kell nézni, tájékozódni kell (GPS legyen), szállást kell keresni, elmegy az idő :)

Felkészülni azt nem árt, főleg a hegyes-dombos részekre, meg persze a monoton tekerésre.

Sok sikert, én beérem Isztriával is a nyáron :)

2012. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 nap kevés szerintem. Szlovénia kész hullámvasút, tavaly nyáron voltunk (szintén felmálházva). Ezen kívül Trieszt fele is van egy jókora bucka, amin át kell jutni a tengerpartra. Onnantól elég lightos, csak kicsit szeles. De Szlovénia nagyon nehéz terep, még ha térképen nem is látszik vészesnek.
2012. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"GPS legyen"


+ térkép (abban nincs akkumulátor, ami lemerül néhány nap alatt)

2012. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!