Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan/Mivel lehetne biztonság...

Hogyan/Mivel lehetne biztonságosan hozzárögzíteni a telefonomat a biciklimhez?

Figyelt kérdés
A nokia E5 telefonom GPS programja végett lenne szükségem valahogy odarögzíteni.
2012. jan. 14. 12:05
 1/4 anonim válasza:
Szigszalag
2012. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy 13-as kulcsot kötöttem gyorskötözővel a stucnira, majd erre rögzítettem gumigyűrűkkel a K800-amat, azzal navigáltam (még mielőtt valaki belekötne, bluetooth GPS vevővel). A biztonság kedvéért egy nyakbaakasztó zsinórt is tettem a telefon akasztófülébe, amit a kormányra akasztottam, hogy megfogja, ha leesne, de erre nem volt szükség, teljesen biztonságosan tartott ~500 km-en, árkon-bokron át. Persze biztos vannak ennél fejlettebb megoldások is, pl. a telefonodhoz kapható autós tartó, amit valahogy a kormányra vagy a stucnira rögzítesz, pl. egy bilincs segítségével.
2012. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl ezzel: [link]

és még az ára is jó.

2012. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden általam ismert megoldással az a gond, hogy mereven rögzítik a telefont, így az összes rázkódást csillapítás nélkül kapja meg. A telefonok nem szeretik a rázkódást. Persze ha annyira nem félted (vagy mondjuk teleszkópos a biciklid), akkor használhatod így.
2012. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!