Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik lakatot választanátok?

Melyik lakatot választanátok?

Figyelt kérdés

Lakatvásárlás előtt vagyok és érdekelne a véleményetek akár a márkáról akár a típusról.

[link]

[link]

[link]



2012. jan. 29. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

sosem hallottam róla... mindenesetre érdekes, hogy ezdettacél láncot 4750ért adnak. Mert ki lehet hozni ennyiből, csak akkor hol a hasznuk rajta? Hát ott, hogy szarabb minőségű a lánc, vagy a lakat.


mindenesetre ilyen lakattal max egy 50ezres bringát zárnék le, és akkoris inkább hozzácsapnék 2000 forintot, és vennék egy kryptonyte U-lakatot, az 6000ft.

2012. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy gondolom, amit a bajnokban árulnak olyan rossz nem lehet:) attól, hogy más forrásokból ugyanazt a terméket olcsóbban megkapod csak szerencse. másrészt én se hallottam még sose róla azért is érdeklődök róla, mert árban elég baráti lenne.
2012. jan. 30. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:

a bajnokban árulnak kryptonite-ot is, 6000ért vettem pont ott. És a bringám még mindig megvan.


szerintem egyikse, egy kryptonyte u-lakatot vegyél.

2012. jan. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én a kettes számút választanám, annak inkább csak az U lakat részével lenne gondod. Viszont nem minden tolvaj olyan okos, hogy ott kezdi. Néhány már a látványától is megijed. Ezért jobb egy vaskos lakat. Na meg nem utolsó sorban le is lehet vele ütni a tolvajt :D


Sokkal drágább, mint azok amiket kinéztél, de sokkal jobb is: [link] Én ezt választanám mindenképpen ha lakatot kellene vásárolnom. Egyébként nekem is Kryptonite U lakat van.

2012. jan. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!