Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Presta, vagy autószelep?

Presta, vagy autószelep?

Figyelt kérdés
Egyre több XC gépet látok presta szeleppel. Miben jobb, mint az autószelep és mik a hátrányai?

2012. febr. 4. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
én mondjuk nem szeretem, de könnyebb a pumpát rácsatlakoztatni. Meg a felnin 8-as lyuk kell az autószelephez, ha nincs annyi akkor csak a presta megy bele.
2012. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a hátránya az, hogy a kilógó menetes valami el tud görbülni
2012. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A presta jobb, de hát nagyon nagy szerepe nincs ezeknek, jó pumpa kell aztán mindegyik könnyen felfújódik. Nekem egy Merida szervizpumpám van, két nyomás és már 2.5-ön van. Igaz az ára borsos volt, közel 10ezer forint, de megéri (legalábbis nekem, márciustól-szeptemberig kb. 3500km évente) mert nagyon jó pumpa.

Az elején azért mondtam a Prestát jobbnak, mert talán egy hangyányit tovább bírnák a gumik egy fújással, mint az autószelepek.

2012. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!