Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akik biciklivel járnak dolgozn...

Akik biciklivel járnak dolgozni/iskolába kb. hány kilométert tekernek egy nap?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én olyan 16 km ert letekerek 1 nap. Mivel a faluból városba megyek és busz nem nagyon van csak 1 órával korábban. Nekem suliba a tekerés olyan 8km oda aztán vissza szintén 8, de van amikor 10 a vissza út mert vagy egy kevésbé forgalmas úton megyek ami hosszabb ugyan de biztonságosabb és visszafelé nem kell már annyira sietni. De van amikor a napi táv az olyan 25 km mert sokszor van hogy másik úton kell menjek főleg esős időben, mert ott nem nagy a forgalom jobban mehetek az úton mint a másik rövidebb úton mert félek hogy letolnak.

Most mivel hó van vagy busszal megyek korábban vagy bevisznek kocsival ha úgy van. 18/L Most beteg vagyok így most nem kell tekernem.

2012. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én a sulitól kb 2kmre lakom ha azzal megyek akkor az 4km oda vissza

De nyáron szeintem meg szokott lenni a napi 20 km a városba haverokkal. így rélen max napi 5-6

2012. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eddig a legmesszebbi munkahelyem 19 km re volt legrövidebb úton. 45-60 perc, ugyanez haza. De volt, hogy vidékre mentem haza és nem szálltam végig vonatra, olyankor 70 km-ig is nőhetett a táv. :-)
2012. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pár éve diákmunkára azzal mentem, 7-8 km messze volt a falumtól. Anyukám tél kivételével azzal megy munkába, kb. 6 km lehet a munkahelye innen.
2012. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10 körül, ha csak dolgozni megyek.
2012. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 12 km-re van az egyetem. Volt egy ismerősöm, aki kb. 400 m-re járt biciklivel dolgozni - gyorsabb volt neki így, mint gyalog.
2012. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nekem kb 9 km a sulim otthonról. Szóval az oda-vissza 18 km.

Bicikli úton teszem meg, ami a Duna mentén halad.

Sződliget - Vác Szérűskert


18L

2012. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14 km-re van a munkahelyem, úgyhogy napi 28+még ami akad, általában mindenhová bringával járok egész évben.
2012. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én még nem járok, de ha jobb idő lesz, akkor fogok bringázni a suli felé. Kábé 25 km innen a suli (Vác, Szérűskert), úgyhogy naponta 50 km bennem lesz nagy valószínűséggel.
2012. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 claidheamohmor ***** válasza:
attól függ, eddig a leghosszabb kb. 10 volt, amúgy átlag 3-5 km (csak oda). Kicsi, kényelmes városban lakom :) (Debrecen). Mivel gyakorlatilag mindenhová biciklivel járok, ezért ehhez adódik pár plusz kilométer.
2012. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!