Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Duplafalú felniből ki lehet...

Duplafalú felniből ki lehet venni a 8-ast?

Figyelt kérdés

nem tudom mennyire illik ide a kérdés és hogy aki jobban ért hozzá az mit szól de a kerékben 8-as van és én azt hallottam hogy a duplafalúból nem lehet kivenni.

remélem nem igaz.

és még az hogy sima V fékes biciklit át lehet alakítani tárcsafékesnek?

a biciklin van felfogatásnak hely a tárcsafékhez is csak a kerékre nem tudom hogy rá lehet-e tenni?

a normális válaszokat köszönöm.


2012. febr. 18. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ki lehet
2012. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a tárcsafék meg nem a keréktől függ, hanem az agytól, hogy tudja-e fogadni.
2012. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de akkor lehet bele venni új agyat is vagy azt nem lehet cserélni?

a 8-ast ki tudom házilag venni vagy szerelőhöz vigyem?

2012. febr. 18. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs sérülése a felnidnek, akkor lehet bele új agyat tenni, mert kifűzik befűzik és kész. Tökéletes lesz.

A 8ast is kitudod szedni, ha értesz hozzá. Ha tudsz centírozni, van hozzá szerszámod akkor meg tudod csinálni. Ha nincs akkor jobb ha elviszed szervizbe.

2012. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet bele új agyat venni. A centírozás nagyon spéci munka, bízd egy szakemberre .
2012. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azon azért gondolkozz el, hogy van-e olyan minőségű a felnid, hogy érdemes legyen kifűzni és befűzni. Ha a régi kereket másik bicikliben vagy valahol (vagy pl. téli vagy városi keréknek) tudnád hasznosítani, akkor hacsak nem valami csúcsszuper felnid van, inkább egy új felnit érdemes venni és abba fűzetni az új agyat.
2012. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem értek hozzá hogy milyen minőség de nem volt drága. a tárcsaféket a 8-as miatt gondoltam mert a V fék szaggatottan fogott. vettem egy jó minőségű V féket nem olyan rég és szerintem hagyom is azt.
2012. febr. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!