Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki segítsen már.! Arról...

Valaki segítsen már.! Arról lenne szó, hogy riasztót szeretnék (hasonlót mint egy autóé) biciklire szerelni. Ez megoldható és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan hogy képzelted el? Mikor szólalna meg az a riasztó?
2012. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem írj emailt riasztó szerelő cégeknek, akik mondjuk motorba is szerelnek riasztót. Lehet nekik van ötletük.
2012. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát azon gondolkodtam, hogy ha elfordítják a kormányt vagy elkezdik tekerni a hajtókart..
2012. márc. 3. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
A kormány elfordítás alapból hülyeség, mert magától is elmozdulhat, vagy szél is besegíthet abba, hogy elmozduljon. Amúgy meg nem lenne hova elhelyezned a riasztót és a hangszórókat. Ha sikerülne is, iszonyú rondán nézne ki.
2012. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meglehet csinálni, láttam már biciklire felszerelve robogóhoz való riasztót. Akkor szólal meg ha erősebb ütés éri vagy elmozdítják a bicajt/motort.Úgy tudom már külön bicajra is gyártják.


http://www.youtube.com/watch?v=PVMXNR_JKwc

2012. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vaterán vannak ilyenek, kis dobozka, ha mozdul dudál, persze van idő kikódolni (még nem próbáltam)
2012. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Olyan 3000 körül lehet kapni riasztót kerékpárra. Egy kis doboz, dróthurokkal -aminélfogva bárhova ráakaszhatod a keródra. Élesítés után a legkisebb elmozdulásra visítani kezd -amíg le nem állítod ill. kb. fél percig. Ha a drótot elvágják, akkor meg addig, amíg az elem bírja...
2012. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!