Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy 9.5 centis edzett acéllánc...

Egy 9.5 centis edzett acélláncot páncélozott lakattal milyen könnyű átvágni/feltörni?

Figyelt kérdés

[link]


Azt hallottam, hogy ezt már csak flexszel lehet, meg állítólag a lakatot is nehezebb feltörni, szóval ilyen lakattal mennyire biztonságos ha pl nappal Pesten pár órára lezárok egy bringát? Hallottatok már lopásról ami kb ekkora lánc esetén történt?


Tudom hogy sötétben sokáig kint hagyott biciklivel bármit kipróbálhat a tolvaj, de nem így gondoltam.


2012. márc. 7. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor legalább 3at szerezz... 1-1 a kerekekre és 1 a váznak... (ez csak tipp)
2012. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megfelelő eszközzel mindent fel lehet törni
2012. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy mezei tolvaj ezzel nem boldogul el. Viszont aki profi az 2 dróttal kinyit bármilyen lakatot...
2012. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit ér a bringa. Én egy sima cilinderzáras U lakattal lezárva sokszor, sokfelé hagytam már ott az (új, középkategóriás) bringámat Budapesten, és mindig megvolt, mikor visszamentem :) Sztem egy ekkora döggel Te is simán otthagyhatod, ha csak nem valami többszázezres csodabringáról van szó.
2012. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!