Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri 10-15ezer forinttal...

Megéri 10-15ezer forinttal kifizetni többet a tárcsafékes caprine x-onlee-ért?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég, kb 1-2 éve akarok egy ilyen bicajt venni és most tartok ott, hogy meg tudnám venni. Gondoltam ha már ennyi időt gyűjtöttem rá és vágytam utána akkor az a 2-3 hónap már nem sok hogy a jobbat vegyem. Persze csak akkor ha megéri azt venni. Mert ha nem sokkal jobb csak a tárcsaféket kell megfizetni akkor nem veszem a drágábbat. Amugy terepre használnám legtöbbet a mostani bicajom v-fékes és eddig mindig megállított azért kérdem:)
2012. márc. 10. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
jó az a tárcsa, már csak kinézetre is, a tbbi fék gagyi hatást kelt
2012. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon nem éri meg, már amennyiben bowdenes tárcsáról van szó, attól sokkal jobb egy normális V-fék (a sima változatán jó fajta van). Nekem Epik 30-asom van, és a gyári V-fékkel hegyről lefelé 60-ról egy ujjal fékezve lazán megállított, ahol kellett.


A tárcsafék jó amúgy, de csak olajosban szerintem. A bowdenessel csak a baj van, és nem fogsz jobban megállni tőle. Sokkal körülményesebb a karbantartása.

2012. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!