Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes-e szingógumit venni,...

Érdemes-e szingógumit venni, vagy jó "hagyományos" is hobbira?

Figyelt kérdés
Nagyon nem értek hozzá, lehet ez már a kérdésen is látszik :P. Szóval csak hobbira használom a kerékpárt és láttam olyan, hogy külön sima gumiköpeny és szingógumit is. Igazából nem is nagyon tudom mi a különbség, erre szeretnék választ kapni.
2012. márc. 11. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A szingó bonyolultabb, és nem sok értelme van hobbi bicajozáshoz.
2012. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy még nem elég szar az életed, mindenképpen használj szingót :)

[link]

2012. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 12. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A szingóhoz másfajta felni is kell, nem lehet "csak úgy" váltani.
2012. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
Szerintem ha ez a kérdés felmerült benned, akkor neked nem kell a szingó. De manapság már a szingónak amúgy sincs akkora jelentősége, mint pár évtizede. Mondhatni elenyésző...
2012. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linkoln ***** válasza:
Én szingót pártolom. Nagyon jó. Kényelmesebb, és még jobban is megy. persze nem sokkal. Meg könnyebb.
2013. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Linkoln ***** válasza:
U.i.: nehezebben lyukad. De nehezebb foltozni. Nem kell kilyukasztani... :D Szingókat jó flenire, karbon csúcs félmillás felnikre érdemes venni, azoknál belefér ha kilyukad és el kell dobni. Meg azokkal úgy semmegy az ember defekt veszélyes helyen.
2013. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!