Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan újítsam fel kerékpárom...

Hogyan újítsam fel kerékpárom minél olcsóbban?

Figyelt kérdés
Kikéne cserélni mindkét kereket, belsővel együtt, a teleszkópokat megkellene olajozni,stb...hogyan tudnám ezt minél olcsóbban megoldani?

2012. márc. 11. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

jobbfej bringaboltosok ingyé adnak defektes belsőt akár tucatjával. Veszel egy gumijavító készletet meg plusz pár tucat foltot, max egy ezresből van 10 használható belsőd. Bár igaz, 2 belső is kb. ugyanennyi vagy csak kicsit több.

Ha rendes olajos telód van, az olajat szerintem nem tudod megúszni, a becsúszószár olajozgatásának sok értelme nincs, max a port jobban gyűjti a szimmering, külsőt is nézz apróban olcsót.

2012. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy lenne a legjobb ha lenne egy ugyanolyan kiselejtezett bringa amiből áttudnád tenni a tiedbe az alkatrészeket, de ez nyilván nem kivitelezhető. A belső meg az olaj még nem is vészes , viszont a kerék az drágább. Esetleg néz körül a használt alkaktrészek között
2012. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát, a baj az, hogy másik bringa az van, de már így is abból szedtem ki a cuccokat...

Nyár óta nem bicajoztam (eltörtem a combcsontom), és kellene egy pár új felni minimum,mert egy csomó küllõ ki van törve, és nem értek hozzá, hogy hogyan kell megcsinálni.

Bicajszerelõhöz elvinni nincs pénzem, inkább veszek kereket.

Mennyibe kerülnek mostanság a kerekek?

(felni,belsõ,külsõ)

2012. márc. 11. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát újonnan, ha veszed a felnit, agyat, küllőket, akkor is legalább egy 10es, amiben egy kerék megáll. Megéri inkább apróban keresni szerintem. Faterom bringáját újítgattam fel, akartam venni bele én is kereket, de annyit nem akartam rákölteni, úgyhogy csak küllőket vettem, felniket lecsiszoltam, lakkal lefújtam, kereket fűzni meg netes leírásokból, videókból megtanultam, nem egy nagy vaszisztdasz, csak türelem kell hozzá. Egy kis reklám: itt találsz árakat, nagyjából itt vannak a legolcsóbban cuccok [link] esetleg ridebike.

(nummer 1 voltam)

2012. márc. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hm, értem.

Nem merek belefogni a küllõzésbe,mert nem a kézügyességemrõl vagyok híres..

Köszönöm az oldalt, ma délután majd átböngészem :)

2012. márc. 12. 07:31
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, elég jó dolgok vannak, de PÉNZ.

Pénz kellene nekem, nem is kevés :/

2012. márc. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!