Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hosszabb kerékpár túra hátizsá...

Hosszabb kerékpár túra hátizsákkal? Véleményetek szerint?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább táskát vegyél külön biciklira. Hátizsákkal még jobban izzadsz, és még szellőzni se tud nagyon alatta.
2012. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom: én a hátizsákot jobban szeretem, mivel ha még kicsit gyalog is megyek valahova a biciklit meg lelakatolom, sokkal jobb. Valamint gondolom több minden fér el benne. Tény, hogy kicsit jobban izzadok azokon a helyeken, de akkor is kényelmesebb és hasznosabb számomra. Először próbáld ki hátizsákkal sztem, ha meg nem jön be: próbáld biciklire felszerelhető táskával. Jó túrázást!
2012. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hátizsákkal indultam Balatont kerülni (2 napot szántam rá, napi ~110 km). Első nap izzadtam, mint a ló. Második nap reggel fogtam, és felgumipókoztam a hátizsákot a csomagtartóra. Sokkal kényelmesebb :)
2012. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad. Főleg ha valami nagy teher van benne, érdemesebb a kerékpárra rögzíteni. Manapság már mindenfajta biciklire lehet kapni felszerelhető (és később nagyon könnyen levehető) csomagtartókat 8-10 ezer forintért. Nem olcsó, de csak egyszer kell megvenni. Én hosszabb túrára semmiképp nem ajánlanám. A gerincnek se tesz jót, zavarni is fog, izzadsz, a nyakad is megfájdul tőle. Igaz, az hosszú úton hátizsák nélkül is. :)
2012. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Inkább túratáska a keróra. Minek cipeld a plusz súlyt, ha viheti a kerékpár is? Arról nem is szólva, hogxy a gerinced sem érzi jól magát, ha minden úthibát duplán érez meg...
2012. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!