Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hátsó teleszkópot lehet...

Hátsó teleszkópot lehet javítani valahogy?

Figyelt kérdés

A hátsó teleszkóp nem akar rugózni

le csavartam róla a feszítőrugót és a teleszkóp egyszerűen összenyomódott. Meg lehet javítani? és ha igen hogyan?



2012. márc. 26. 15:23
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocánat most látom hogy "rugótagnak hívják"

Ez nem valami hidraulika?

Tegnap vettem használtan a kerékpárt még sosem volt össztelósom így nem igazán tudom hogyan is kell ennek a hátsó rugótagnak működnie

2012. márc. 26. 15:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha feszítőrugó van benne, akkor annak ott is kell lennie...Ha nem ismered a rendszert akkor vidd be szervizbe. Legalább át is nézik, hogy minden rendben van e.
2012. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen biztosan rugós mert olcsóbb fajta kerékpár

ugye van egy külső rugó és van benne egy hidraulika szerű dolog ennek is ellent kéne tartania vagy csak a külső rugó biztosítja a lengéscsillapítást?

mert a belső hidraulika zserű hengert kézzel simán összenyomom

de mindjárt szétszerelem és megnézem hogy is néz ez ki belülről

csak nem tudtam hogy van olcsóbb megoldása is mert először amit beírtam az 20000Ft-nál kezdődött de most látom hogy már van 1000Ft ért is :D

2012. márc. 26. 15:48
 4/9 A kérdező kommentje:
szétszedtem de nincs benne semmi csak egy cső az egész meg valami hosszú csavar
2012. márc. 26. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezek általában ilyenek. Csak a rugó csillapít valamit. Alap esetben ott is van valami, de 1 év alatt az onnan kimegy és nem lehet újra fújni. Összteleszkópos kerékpárt újonnan 150.000 alatt nem szabad venni! Az alatt csak szemét minden összteleszkópos bringa.
2012. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem

minden esetre városi használatra nekem megfelel ez is

150-ből már inkább motort vennék :D

2012. márc. 26. 21:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Városba meg felesleges az összteleszkópos. Elnyeli a tekerés energiáját. Inkább vehettél volna fixit. Az sokkal jobb :)
2012. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Erre a jó magyar aszfaltra? :D
2012. márc. 26. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyne. Bár én már évek óta Szlovákiában élek, azért néha tekerek Budapesten is, pl. Critical Mass. Amúgy meg igazad van, lassan már ott tartunk, hogy mindenhol olyanok lesznek az utak, mint a középkorban. Itt sem jobb a helyzet ilyen téren. Bezzeg Ausztriában...gyönyörű sima aszfalt...
2012. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!