Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehet a baja a biciklimnek?

Mi lehet a baja a biciklimnek?

Figyelt kérdés
Amikor tekerem, egyszerűen nem hajtja a hátsó kereket, csak teker a levegőbe, viszont a lánc a helyén van. Mi lehet a baja, és hogyan tudnám megcsinálni?
2012. ápr. 1. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a tudással sehogy. Vidd szerelőhöz, aki látott már bringát szétkapva, mert lesüt a kérdésedből, hogy alapvető dolgokkal sem vagy tisztában. Nem bántásból mondom, de ha így nekiállsz, akkor nagy valószínűséggel vagy kuka lesz a vége, vagy horror javítási költség.
2012. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szét kell szedni, megvizsgáni, hogy melyik alkatrész romlott el, azt kicserélni, majd összerakni és beállítani.
2012. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Add nekem és megcsinálom.Te ugy sem értesz hozzá!!!
2012. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
a racsninak lehet baja....
2012. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szóval ha jól értelmezem szalajt. Elképzelhető , hogy menetszakadás van vagy pedig a golyókkal lehet probléma. Le kéne szedni a racsnit (fogaskereket) , hogy meglehessen csinálni.
2012. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:

Nos...

A kérdésedből következtetett hozzáértésre alapozva én is a szerelőt ajánlom. De ha mindenáron te akarsz hozzányúlni, akkor a racsnit kell kicserélni (speciális szerszámot igényel). Végül is nem egy nehéz feladat és manapság már a Neten minden ehhez szükséges információ beszerezhető.

2012. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elcsesződött a racsni vagy a fogaskoszorú. de te inkább ne nyúlj hozzá !!!!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na meg van a hiba! Egy ilyen kis rugószerűséggel volt a baj. Leszedtem a fogaskerekeket, speciális szerszámokkal: csavarhúzóval, meg fizikai erővel... alatta volt egy kerek szar (gondolom, ez lenne a racsni), amihez 2 kis pöcköt hozzá kell fogatni és az a rugó fogná hozzá, szóval azt a kis szart kellett kicserélnem :) megúsztam jó pár ezer Ft kidobását, hogy ezt egy hozzáértő mondja el. Nyilván azért írtam be ide a kérdést, mert nem vagyok szakértő, csaj vagyok, még soha nem láttam biciklit szétszedve, mégis megcsináltam. Köszi a segítséget :)
2012. ápr. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!