Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 4 éves kislánynak napi szintű...

4 éves kislánynak napi szintű használathoz milyen kerékpárt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kislányunk közelgő születésnapjára szeretnénk egy 12" vagy 14" colos jó minőségű kerékpárt venni. Fontos, hogy jó minőségű bringa legyen, mivel napi szinten 7km menne vele. Jelenleg egy kisméretű Puky márkájú laufraddal teszi meg ezt távot. Nagyon ügyesen tud már vele egyensúlyozni; profin gurul vele, miközben felteszi a lábát :) Szóval, tényleg megérett a váltás, főleg, hogy ő maga is szeretne már "tekerős biciklit".

Segítségeteket szeretném kérni, mivel ez az első gyermekkerékpár vásárlásunk és fogalmunk sincs a márkákkal típusokkal és megbízhatóságukkal kapcsolatban. A hétvégén kipróbáltuk a dechatlonos 14" biciklit; ez túl nagy lenne még neki, túl nagy a fesztáv a kormány és az ülés között; valamint egy Lofty márkájú 12" kerékpárra is ráült. Ez méretben megfelelt volna, sőt árban is és első ránézésre egész jónak tűnt, de nem mertük megvenni, mivel még sosem hallottunk róla. Tapasztalat esetleg Loftyval?



2012. ápr. 2. 12:22
 1/2 anonim válasza:
7 km? Az kicsit sok egy 4 évesnek...... De én is egy 16 csolos lofty-val kezdem 5 évesen... egy utcányit mentem vele. 14-es loftyt-vegyen neki!
2012. ápr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Relatív, hogy mennyi a sok. Mint mondtam jelenleg a laufradjával teszi meg a távot minden gond nélkül. Ő ehhez szokott, 2éves kora óta, napi szinten több kilométert tesz meg. A tanácsot köszönöm, végül merida kerékpárt kap szombaton.
2012. ápr. 5. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!