Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen outit vegyek 140E ft...

Milyen outit vegyek 140E ft értékben?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy Gepida Bandon 810-es gépet, de nem akarok elhamarkodottan dönteni. Valakinek esetleg van valami jó tippje, ami egy kezdőnek(persze nem tapasztalatlannak...) megfelelő? Nem akarok versenyezni vele, de nem is itthon állna... Ha használtat tudtok ilyen árkategóriában azt is szívesen veszem :-)
2012. ápr. 6. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor már inkább egy Merida Roadrace 880
2012. ápr. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert az miben jobb?
2012. ápr. 6. 02:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg annak a 2012-es modellje 190E ft. Használtan tudsz jót mondani, vagy csak szerinted felszereltségügyileg, vagy tartósságban jobb mint a Gepida?
2012. ápr. 6. 02:50
 4/10 anonim ***** válasza:
A Merida felszereltségben sokkal jobb. Már csak ezért is megéri azt megvenni szerintem.
2012. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
felszereltségben jobb. másrészt meg, egy meridát mindig el fogsz tudni adni megfelelő áron. egy gepidát meg sohasem...
2012. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is a Meridára szavazok. Nekem is az van és kiváló.

140-ért pont újonnan is megtudod venni a 880-at , de használtan is kaphatsz nagyon jót már 90 körül is.

Az apro.bikemag.hun, az expresszen érdemes nézelődni, de néha a vaterára is raknak fel gyöngyszemeket.

2012. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


akkor ez jobb mint ez:


[link]


??

2012. ápr. 7. 02:30
 8/10 A kérdező kommentje:

vagy még ezen gondolkodtam:

[link]

sztetek megéri?

2012. ápr. 7. 02:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit utoljára linkeltél elég jó, de nem kell érte kifizetni az ott látott árat :D , keménynek kell lenni. Főleg ebben a gazdasági helyzetben. Ahogy látom, amúgy nem az eredeti pedál van rajta, bár ha nem versenyezni akarnál vele, azt amúgy is leszedted volna. De azért rá lehet kérdezni, hogy megvan e, ha tényleg érdekel.
2012. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]


és erről mi a vélemény?:-)

2012. ápr. 7. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!