Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bringáról?

Figyelt kérdés
ezt veszem meg!Szerintetek jó? [link]

2012. ápr. 11. 14:41
 1/4 Alex Fly ***** válasza:

Elfogadható. De arra számíts, hogy lesznek kiadások...

Habár nem írja, de a képek alapján acélfelnijei vannak; ha rendszeres közlekedésre használnád, akkor nem árt tudni, hogy esőben nem fog a fék... Érdemes cserélni alumíniumra (annál is inkább, mert a 27"-os (630mm) kerékméret mára gyakorlatilag kihalt, pl. külsőből sincs rá választék. Helyette a 28"-t ajánlom (622mm), ami az outi és trekking szabvány, óriűási választékkal). Később a weinmann fékek helyett is lehet izmosabbat...

De alapnak nem rossz.

2012. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 27-es felnim van, simán lehet rá kapni a jobb bicikliboltokban külső-belső gumit. Viszont az acél felnit én is cseréltem mert nem lehet centirozni és esőben tényleg nem fog rajta a fék, ezt alátámaszthatom. Ez szerintem jó bringa.
2012. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!És még csak annyit hogy tehetek e erre a bringára egy 28-as felnit?Vagy hol tudok rá beszerezni 27 alu felnit?És a másik kérdésem az hogy 120 kilós vagyok, nem dagadt csak erős testalkatú!!!!akkor is jó?
2012. ápr. 11. 19:42
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Tehetsz. A 27-es 630mm, a 28-as 622mm átmérőjű. A fékpofákat kell hozzáállítani, kb. 4mm-rel kell lejjebb tenni őket -ennyit az adott féken simán állíthatsz. 27-es felnit nem tudom, hogy hol lehet kapni: már kihaltnak számít. A jobb gyártók már nem foglalkoznak vele, valószínűleg csak az alsókategóriában találkozol ilyennel.
2012. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!